Cilt Bakımı

tropicana cilt bakimi

Cildimiz; zaman zaman stres veya hava koşulları gibi dış etkenlerin etkisiyle yorgun ve solgun görünebilir. Ciltte oluşan ölü hücreler üst derinin kalınlaşmasına, gözeneklerin iyi oksijen alamamasına ve tenimizin donuklaşmasına sebep olur. Derinlemesine cilt bakımı uygulamalarıyla cilt ölü hücrelerden arındırılarak, tene sağlık, şeffaflık ve ışıltı kazandırılır; pürüzler azaltılır, cilt yenilenir cilt esnekliği ve gençliği korunur.

Derinlemesine cilt temizliği sağlanan bu bakımda cildin temizlenmesi,üst tabakanın arındırılması buharla beraber gözenek temizliği ve maske uygulama işlemlerini kapsayan 75 dakikalık bir bakımdır.

Güzelliğiniz için Altın bir dokunuş ...
KLAPP ürünleriyle cildinizi şımartmanın keyfini yaşayın.


ALTIN BAKIMI, MEN SERİSİ, CAVIAR BAKIMI, PSC, C VİTAMİNİ SERİSİ

ALTIN BAKIMI

Cildin parlak ve genç görünmesini sağlar.Cildi canlandırır , pamuksu ,ipeksi bir dokunuşla lekeleri giderir.Cildin nem dengesini düzenler ve kırışıkların giderilmesine yardımcı olur.

MEN SERİSİ

Erkeklere özel MEN SERİSİ cilt bakımı.Kadınlar kadar erkeklerin cildinin de nem ve canlılığa ihtiyacı vardır.Bu bakımla cildinizdeki değişikliklere ,ışıltı ve canlılığa inanamayacaksınız.Cilt arınır,canlanır,aydınlanır,tazelenir.

CAVIAR BAKIMI

Lüks Cavıar karışımı ve Biyo-Peptidler hücre metabolizmalarını yenileyip yorgun düşen cildin kendini yenilemesini sağlar.Caviar Power,bir güzellik ve sağlık formülü olup,hem kadın hem erkek vücut güzelliği ve bakımı için en iyi formüle sahiptir.Bu ürün vücuda ihtiyaç duyduğu rahatlığı en üst seviyede sağlar.

PSC BAKIMI

PSC serisi,yağlı ciltleri dengeler.Karışım tüm cilde etki eder ve yağlı bölgeler temizlenerek daha mat bir görüntü elde edilir.Ciltte fazla olan yağ üretimi normal seviyeye gelir.Ciltten yağ fazlasını ve ölü hücreleri tamamen temizleyebilmek için PSC ürünler,günlük rutin bakımda da düzenli olarak kullanılmalıdır.

C-PURE VİTAMİN BAKIMI

C Pure serisi,cilde yoğun c vitamini sağlar.Bu eşsiz formül cildinizi besler ve uzun süreli etki sağlar.Dokular arasında kolajen lif yapısını güçlendirir ve nem kaybının oluşmasını engeller.Sıkılık sağlamakla birlikte nem dengesini düzenler.

IŞILTILI BİR CİLT İÇİN C VİTAMİNİ

Işıltılı bir görünüm için cildinizi C vitamini ile tazeleyin ve canlandırın. Ferahlatıcı bir cilt ve vücut bakım serisi olan C vitamini , kadın ve erkeklerde cildin sağlıklı, ışıltılı ,taze ,bebeksi bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir.C vitamini uygulamasıyla ciltteki pürüzler giderilir,cilt tonu farklılıkları ortadan kaldırılır,nem dengesi sağlanır ve cilt elastikiyet kazanarak arınmış tazelenmiş bir cil elde edilir.


ÖNEMLİ YARARLAR

C vitamini cildin parlaklığını en üst düzeye çıkararak ve stresin cilt üzerindeki etkilerini minimum seviyeye indirerek donuk ve yorgun görünen cilde aydınlık, canlılık, tazelik ve ışıltı verir.

Cilde doğrudan antioksidan koruma sağlayan C vitamini esaslı cilt bakım serisidir.

Günlük kullanıma uygun vitaminler ile SPF 15 içeren temizleyici cilt bakım ürünleri destekleyici bakımlardır.


NASIL YARDIMCI OLABİLİR?

Her gün cilt üzerinde etkisi olan; stres, yorgunluk, güneş ve kirlilik gibi çevresel etkenlere maruz kalırız ve bunlar cildin donuk ve cansız görünmesine neden olur. C vitamini, serbest radikallerle yapılan mücadeleye yardımcı olduğu bilinen bir antioksidandır ve cildin daha sağlıklı ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur.

C VİTAMİNİ FERAHLATICI YÜZ SPREYİ

Cildi anında serinletir ve tazeler. Cildin kliması gibi işlev gösteren ürün, canlandırıcı ve hoş kokulu bir nem patlaması hissi verir. Su esaslı bu formül, makyajın daha taze görünmesine yardımcı olur ve bunu yaparken giyim veya saç stilinizi bozmaz.

C VİTAMİNİ YÜZ TEMİZLEYİCİSİ

C vitamini içeren bu ürün, yüzünüzdeki ölü hücreleri nazik bir şekilde gidermeye yardımcı olur, ayrıca çoğu cilt tipinde günlük olarak kullanılabilecek kadar yumuşak bir formüle sahip olan limon kokulu bu jel temizleyici cildinizde derinlemesine temizlik sağlar. Güzel ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

C VİTAMİNİ GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ JEL KREM

Cildin dokusunu iyileştirmeye yardımcı olan, donuk ve yorgun görünen cildin görünümünü iyileştiren bir jel krem formülü. Günlük Nemlendirici Jel Krem, daha sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sağlamak üzere cilde doğrudan C vitamininin antioksidan gücünü verir.

SKIN ACTIVATOR - CİLTTEKİ YAŞLANMA BELİRTİLERİNİ GECİKTİRİCİ VE KOLAJEN YENİLEYİCİ

Skin Activator pek çok açıdan dâhice hazırlanmış cilt bakım serisidir. Kolajen üretimine yardımcı olan glukosamin kompleksi ile formüle edilmiştir. Skin Activator™ teknolojisi cilt yenilenmesine yeni bakış açıları kazandırır. Bu özel karışım cildin doğal kolajen üretimini destekleyerek yenilenmesine destek olur. Aynı zamanda cildinizi yeniden nemlendirir, besler, sıkılaştırır ve korur. İnce çizgi ve kırışıklıklar, cildin yumuşaklığı, pürüzsüzlüğü ve parlaklığı sadece birkaç hafta içinde gelişme gösterecektir.

Cildin dokusu, hassaslığı ve kalınlığı değiştikçe, bazı bölgeler özel bakım gerektirebilir. Skin Activator™ ürün serisi sunduğu 5 yeni ürünle bu bölgelerdeki yaşlanma belirtileri ile savaşmanıza yardımcı olur. Her bir ürün tamamen bu bölgeler için özel olarak tasarlanmıştır.

TEMEL FAYDALARI:

  • Tüm Skin Activator™ cilt bakım ürünleri kolajen üretimine yardımcı olan glukosamin kompleksi ile formüle edilmiştir.
  • İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olur
  • Cildi nemlendirirken pürüzsüz ve daha sıkı görünmesine yardımcı olur
  • Cildin nem dengesini düzenlemeye ve doğal yapısını korumasına yardımcı olur
  • Her bir ürün yüzün belirli bir bölgesi içindir; yüz, göz çevresi, dudak çevresi, boyun dekolte ya da göğüs.
  • Yaşlanmanın ilk belirtileriyle (25 yaş ve üzeri) ve mevcut kırışıklarla (40 yaş ve üzeri) müdehale etmeye yardımcı olur.
  • Özel formülü hassas ciltler için de uygundur
  • Tüm ciltlerde en iyi sonucu elde edebilirsiniz
  • Kadınlar ve erkekler tarafından kullanılabilir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tropicano Bağdat Caddesi

ico-mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ico-phone 0216 369 96 08 / 0542 6824286

Sosyal Medyada Takip Edin!

facebook        instagram

Tropicano Park Inn By Radisson Otel

ico-mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ico-phone 0216 2516907 / 0542 6824286