Vücut Bakımı

vucut-bakimiÇİKOLATA BAKIMI, YOSUN BAKIMI, PARAFİN BAKIMI, VÜCUT PEELİNGİ

ÇİKOLATA BAKIMI

Kakao yağı cildi yumuşatır,nemlendirir.Kakaodaki antioksidanlar cildi besler ve güçlendirir.Ayrıca,kalorisiz çikolata almanın ve kendimizi mutlu etmenin başka bir yoludur.

YOSUN BAKIMI

Cildinize detox ve derin temizlik sağlayan harika bir bakımdır. Ayrıca,selülit gidermede etkilidir.Yosun mineralleri sayesinde cildinizin rengi ve sağlıklı görünümü artar. Bakım sırasında beklerken terapistiniz size Hint baş masajıyla eşlik eder.

PARAFİN BAKIMI

El, ayak, sırt,bacak ve dekolte bakımlarında uygulanır. Fizik tedavi amaçlı olup, cilt üzerinde olumlu etkileri vardır. Ayrıca, ellerin estetik yapılamayan tek yer olduğunu düşünürsek,ellerimize iyi bakmamız gerektiği daha da ortaya çıkıyor. El ve ayaklarınızın olumsuz koşullara ve zamana meydan okuyarak her zaman yumuşacık olmasını istiyorsanız, mutlaka parafin ile bakım yaptırmalısınız.

VÜCUT PEELİNGİ

Peeling, cildi ölü hücrelerden,ufak kırışıklıklardan arındırarak cildi temizleme ve yenileme işlemidir.Peeling uygulandığı bölgedeki yıpranmış ve ölü deriyi soyarak,cildin daha yeni ve taze bir deriye kavuşmasını, taze ve canlı görünmesini sağlamaktadır. Peeling,temizleme yaparken aynı zamanda cildimizi nemlendirir.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Tropicano Bağdat Caddesi

ico-mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ico-phone 0216 369 96 08 / 0542 6824286

Sosyal Medyada Takip Edin!

facebook        instagram

Tropicano Park Inn By Radisson Otel

ico-mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ico-phone 0216 2516907 / 0542 6824286